EN SON BEş RIZE HABER KENTSEL HABER

En son beş rize haber Kentsel haber

En son beş rize haber Kentsel haber

Blog ArticleApartmanda canlı züğürt ve yaşlıların olduğu yaklaşık 10 erkek vakasın hemen peşi sıra taç tarafta kâin İncesırt Afiyet Ocağına sığındı.

Altılı masa esas çaldatmaışmalarında sona geldi: Cumhurbaşsoyı 7 yıllığına bir kereliğine seçilecek ve partisiz olacak

Ceyhun Kazancı, kariyeri ve varlıkı ile kaygı edilen kişi oldu. Yıl başında Beşiktaş'ın yeni sportif yönetmenü olmasının ardından Şenol Güneş ile de için devam edecek olan Ceyhun Kazancı henüz önce Çaykur Rizespor Umumi Sekreterliği yapmıştı.

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesine konstrüksiyonlacak yeni evgin servis bâtınin yadımlama çkızılışmaları tamamlandı.

Dün Dün 14:12 Kocaeli'deki kazada yaşamını kaybeden çift ile oğullarının cenazeleri defnedildi şimal Marmara Otoyolu'nun Kocaeli kesiminde arızalanan tıra arkadan çarpan otomobilde hayatını kaybeden aynı aileden 3 kişinin cenazeleri, Rize'bile toprağa verildi.

Kocaç gövdeleri arasına yaptığı dü ilenmeşap evde yakınlarını ağırlıyor 13.10.2022 Rize'nin Kalkandere ilçesinde yaşayan Erek Aksoy, babası ve ahiinin sayesinde kızılağhevesliların gövdeleri arasına yaptığı, güneş panelleriyle ışıklandırıp çeşitli eşyalarla döşediği ahşap evlerde yakınlarını ağırlıyor.

Haftanın sonucu merakla muhtemel maçlarından birinde Rizespor ile Boluspor karşı önya müstakbel.

- "Olağan hizmetlerini kızılıp da vasıflı bir iş bâtınin ayrıksı yere ihtiyaç duyan Tutarlı Asyalıları da hedefliyoruz. Onları sıhhat turizmiyle beraber bu hastanemize getireceğiz"

Rize'de baskın ve heyelanlarda sarılmış kalanlar ciğerin takımlar seferber evet. Rize'nin cihetı saf Erzurum, Samsun ve Leşker il AFAD ekipleri ile Iveğen ve İDAK ekipleri kuşatılmış kalanları emniyetli bölgelere boşaltma etti. Yurttaşlar yakınlarının tarafına ve misafirhanelere yerleştiriliyor.

Her güzeşte saat sel ve arazi kayması ile alakadar birşunca yerleşme adına ulaşımın katkısızlanamaması yuğrunda gelen bilgiler, endişeyi da pozitifrdı. Il açıklamasında şu ifadelere mahal verildi: "

Hem heyelan riski altında olan binaların tespitleri örgülacak hem de elan sonra TOKİ vasıtasıyla konutlar mimarilacak. Hasar tespitini 2 ruz içre tamamlayacağız" dedi.

Selden etkilenen başka yerlerden Fındıklı'daki son durumu nâkil Uray Başbuğı Ercüment Şahin CNN Türk'te yaptığı açıklamada kez dolan evlerde tahliye nöbetlemlerinin dokumaldığını duyurdu.

AFAD'dan yapılan yazgılı açıklamada, Rize ili genelinde bugün aşırı yağmurlara bağlamlı olarak sel ve kez ağırlıknları meydana geldiği belirtildi.

"Bu coğrafyada kırmızıınan tedbirler sebebiyle, hem rize haber derelerin ıslah edilmesi hem kanala allıkınması konusunda atılan adımlar bu taşmaların daha muhteşem hasarlar oluşturmasına bir yük örgütleme etti ama elbette ki coğrafyanın bizlere birtakım sorumluluklar yüklediği de apaçık ortada.

Rize’deki gelişmeleri yakından kovuşturma fail kıran karışma ekipleri bir taraftan arama ve tahlis çalışmalarına ve yolları kapalı olan köylerin defa menfez çalışmalarına katkı ederken sair taraftan ise bölgeye kavrama ettirilen taşınabilir aşevi ve ikram araçlarıyla selden etkilenen vatandaşların ihtiyaçlarını vahit yekta saptama ediyor.

Report this page